System Recepcji On-Line
Recepcja On-Line to kompleksowe rozwiązanie dla Państwa hotelu. Oferujący nieograniczoną ilość rezerwacji gości hotelowych w czytelny i prosty sposób.
System w połączeniu z systemem Rezerwacji On -Line eliminuje element nieporozumień i błędnych informacji dostarczanych klientom gwarantując że rezerwacje są rzetelne i aktualne a automatyczna aktualizacja miedzy modułami zapewnia aktualny przepływ informacji .


Z wykorzystaniem tych rozwiązań możecie Państwo sprzedać swój ostatni dostępny pokój bez obawy przypadkowego wcześniejszego sprzedania!

Proponowane rozwiązania to prawdziwe dobrodziejstwo dla właścicieli hoteli chcących przyspieszyć i uprościć proces rezerwacji hotelowych gości. Podczas gdy klienci korzystają z systemu rezerwacji rezerwując pokój, promocję personel jest wolny i może zając się innymi obowiązkami. Staraliśmy aby nasz panel był intuicyjny z wieloma praktycznymi rozwiązaniami. Konserwatywny wygląd i prostota były naszym celem od początku prac. Wyeliminowaliśmy zbędne funkcje jakie oferują podobne programy które z naszej analizy są wykorzystywane  w znikomym stopniu.
System recepcji On-Line zapewnia łatwość obsługi a także pomaga w lepszym i efektywnym zarządzaniu hotelem. Dostęp do wszystkich swoich rezerwacji o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy komputer lub tablet z dostępem do Internetu.
Jest przyjazny, może być używany przez każdego, bez względu na jego wiedzę techniczną i doświadczenia. Oprogramowanie przynosi wiele korzyści nie tylko dla branży hotelarskiej, ale także dla osób poszukujących sprawnego
recepcja
recepcja
Aby praca była jeszcze bardziej wydajna panel został opcjonalnie wyposażony w moduł faktur online które możecie teraz Państwo używać zawsze i wszędzie.

A oto niektóre zalety oprogramowania:

nielimitowana ilość dokumentów
nielimitowana ilość klientów
nielimitowana ilość edycji i kasowań
zakwaterowania w hotelu.
Do obsługo systemu wystarczy prosty komputer. tablet z dostępem do Internetu Teraz nie musicie się Państwo obawiać o swoje dane które mogą zostać skasowane na skutek awarii komputera lub niewłaściwej obsługi personelu. Zadbaliśmy aby dane były bespieczne komunikacja odbywa się szyfrowanym połączeniem SSL.
System posiada obecnie 3 wersje językowe Polski Angielski Rosyjski które ułatwiają proces rezerwacji przez zagranicznych klientów. Prace trwają nad dodaniem kolejnych języków. Hotelarze znają ten problem tym bardziej wielojęzyczność systemu zaoszczędzi  element zażenowania i irytacji wynikający z wielu czynników, takimi jak niewystarczający poziom znajomości języków obcych pracowników recepcji, nieaktualne wersje językowe strony www.
  Brak kosztów początkowych
  Stała opłata abonamentowa
    Statystyki i Raporty
   Integracja z zewnetrznymi kanalam sprzedaży
     takimi jak Booking.com       
  Prosta rezerwacja w 2 minuty
   Błyskawiczne potwierdzenie e-mail SMS
   3 wersje językowe
   Integracja Systemy rezerwacji online z
     Systemem recepcji                         
  Sprzedaż pakietów pobytowych, promocji
   Zaawanowany system newslettera
   Proces dodania do istniejacej strony 30 min
     wdrożenie do 48 godzin
   Darmowe aktualizacje
Interactive Applications for Hotels.
Nasze rozwiązania
Zalety systemu:
RECEPCJA ONLINE
© 2011 Elitehotel.pl All Rights Reserved
Zalety systemu:
Dział Sprzedaży i Marketingu
Telefon: 606472020
E-mail:   info@elitehotel.pl
•   Brak stałych opłat abonamentowych
•   Prosta rezerwacja w 2 minuty
•   Błyskawiczne potwierdzenie e-mail SMS
•   3 wersje językowe
•   Integracja Systemy rezerwacji online z
     Systemem recepcji                         
•   Sprzedaż pakietów pobytowych, promocji
•   Zaawanowany system newslettera
•   Proces dodania do istniejacej strony 30 min
•   Wdrożenie do 48 godzin
•   Darmowe aktualizacje
+48 606 472 020